slider tags

Markalar

40'tan fazla markaya en kaliteli ve güvenli servisi veriyoruz. Kombi markanız ne olursa olsun servis numaramızı aradığınızda yetkililerimiz sizi en uygun hizmetle yönlendirecektir.

slider tags

slider tags

slider tags

slider tags

slider tags
slider tags
slider tags
slider tags

ANKARA KOMBİ SERVİSİ

Ankara Fly Teknik firması olarak Ankara kombi servisive Ankara Kombi Teknik servisi olarak çalışıyoruz. Kombi servisi Ankara ve tüm ilçelerini kapsamakta ve marka ayrımı yapmaksızın her türlü Ankara kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. 

Ankara kombi servisleri Ankara'nın her ilçesinde hizmet vermektedir. Servis seçiminde halkımız dikkatli olmalı çok ucuz fiyatlara aldanmamalıdır.

Ankara kombi arıza durumunda tedirgin olmanıza gerek yok. Ankara kombi servisi veren tecrübeli ekibimiz kısa sürede kombi arızasını düzeltir

Ankara kombi servis telefonlarına 7 gün 24 saat ulaşma imkanı vardır. Günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz...

ANKARA KOMBİ BAKIMI

Ankara kombi servisi hizmetlerimiz tüm Ankarayı kapsamaktadır. Sahasında uzman Ankara kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Ankara kombi servisi olarak hizmet verilmektedir. Kombi servisi Ankara Fly Teknik uzmanlık alanlarından biridir.

KOMBİ TESİSAT TEMİZLİĞİ

Kombi kalorifer tesisatı yılda en az bir defa tamir ve bakım yapılması gerekmektedir. Çünkü kalorifer tesisatının içerisinde tortular birikmekte ve ısıtmayı azaltmaktadır.Ankara kombi servisi uzmanlarımız Ankara kombi tesisat temizliğini özel cihaz ve kimyasallar yardımıyla yapmaktadır.

KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ

Ankara kombi servisi olarak sahasında uzman kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Ankara petek temizliği hizmeti verilmektedir. Kalorifer petek temizliği Ankara Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biri olup Ankara kombi servisi olarak kalorifer petek temizliği işini yıllarca yaparak ciddi tecrübe kazanmıştır.

ANKARA KOMBİ ARIZA

Ankara kombi arıza durumunda tedirgin olmanıza gerek yok. Ankara kombi servisi veren tecrübeli ekibimiz kısa sürede kombi arızasını düzeltir.

Ankara Fly Teknik  Ankara'da kombi servisi  olarak hizmet vermekte, telefonla alınan talepleri çok kısa sürede karşılamaktadır.

ANKARA KOMBİ KART TAMİRİ

Kombilerin içerisinde kombinini çalışmasını sağlayan bir kart bulunur. Ankara kombi kart tamiri ekibimiz kart tamirinde uzmandır.

 

444 8 418

slider tags

Semtler

Türkiye'de ki Bütün Müşterilerimize Kombi ve Klima Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.


slider tags


slider tags

Kredi kartı ile kapıda ödeme

slider tags


Diğer Sitelerimiz ;

Esenler Kombi Servisi